Vlastina svatkova. 7 pádů HD: Vlastina Svátková (1. 12. 2015, Malostranská beseda)

Vlastina Svátková

Vlastina svatkova

Přiznala, že čím má více práce, tím toho paradoxně více stíhá a je klidnější. Když jsem je uviděla, okamžitě jsem věděla, že je chci: netypické svatební, které můžu pak nosit ještě dlouho, třeba jen tak, ke kožené bundě. Vlasta, pokud je ve filmu, je většinou žena v zástěře, co nosí půllitry. Tak působí krásná herečka i spisovatelka slovenského původu, sedmatřicetiletá. Já mu pak dost razantně vysvětlila, že nemám ve zvyku naplňovat volný čas cizích mužů, kteří se nudí a nemají si s kým hrát.

Next

Vlastina Svátková: Pro muže jsem těžký oříšek

Vlastina svatkova

Dokonce mi vytočil na mobilu pana O´Sullivena, vyšetřovatele v Jižní Africe. Hned začne dělat všechno pro to, aby se líbila. Klára zo začiatku vyzerá tak poddajne, harmonicky a nemá rada konflikty, ale to neznamená, že ešte neprekvapí svojou silou a odvahou. Nicméně kromě těchto vážných komplikací jsou samozřejmě nebezpečné i komplikace spojené s fungováním organismu jako takového. A on když to slyší, chudáček malý, tak začne strašně brečet, radostí, dojmutím. Strávila jsem hodinu v maskérně, pak se oblékla do krásného kostýmu a najednou jsem se celá narovnala, vyprsila a nasadila ženský, elegantní výraz. Teď děláme soupis hladovějících prasat.

Next

Můj příběh: Vlastina Svátková vás zve na nový český film o lásce a životních výzvách

Vlastina svatkova

Maminka jednoho mého bývalého přítele mi tak začala říkat. Nechtěla jsem už hubnout víc, protože jsem naštěstí zase chápala, že být úplně kost a kůže není estetické a ani to není tím cílem, ale udržet si tu váhu, vydržet cvičit. A potřebuju ještě o něco silnějšího muže, než jsem já, aby mi dal prostor být slabá. Protože mi to začalo strašně vadit a začalo mi to být nepříjemné. To, že máte kolem sebe hodně lidí, ještě neznamená, že jsou to opravdoví přátelé, kteří vám budou v nouzi oporou. Všetko sú to ľudia a skvelí herci, ktorí svoju prácu robia najlepšie ako vedia. Program dění den za dnem i užitečné tipy.

Next

Show Jana Krause 22. 1. 2020

Vlastina svatkova

Společný potomek, syn Matyáš, se jim narodil před dvěma lety. Jaké máte plány do budoucna, co vás čeká za pracovní projekty? Kdybych se už teď otočila za svým životem, byl intenzivní. Udejú sa ešte nejaké zvraty a nebude to mať také jednoduché. U jedné ve zlém, u druhé v dobrém. Jen jsem napsala, že jsem měla bouřlivé dospívání. Chtěla jsem si to hubnutí udržet. Potvrdilo se to v životě i vám? Aha, tak to už bylo asi hodně dávno.

Next

Koronavirus a Vlastina Svátková: Zachrání nemoc její manželství?!

Vlastina svatkova

Je pro dívky a dcery, které si připadají divné, ošklivé a nepochopené. Je pro muže, kteří chtějí pochopit své ženy. Porucha příjmu potravy, mentální bulimie. Přišlo mi, že má zajímavý životní příběh, a umí i chce jej předat dál. Jsem sarkastická a ironická, a v mé knize najdete i pár sprostých slov. Tak na tuhle zkušenost do smrti nezapomenu.

Next

Vlastina Svátková

Vlastina svatkova

V zákulisí boli hrobári, ktorí pripravovali mŕtveho na pohreb. Krásný důkaz, že dětské sny se plní, i když v trochu jiné podobě. Alergická však na to nie som, lebo je to moja práca, odpovedať stále na tie isté otázky. A to, i kdyby mě měli všichni nejvíc rádi na celém světě, tak to nepomůže. Neměla jsem žádné sebevědomí, myslela jsem si o sobě, že jsem absolutní nula a neměla jsem se ráda. A možná mi o ten cíl ani tolik nejde. .

Next

Vlastina Svátková: Učila jsem se ztrapnit, a přitom si z toho nic nedělat

Vlastina svatkova

Potom už jsem byla vyčerpaná, usnula jsem. Máte nějaké přání, vizi do roku 2020? Vlastina Svátková z První republiky nám ukázala unikátní snubní a zásnubní prsten. Kolotoč přejídání, zvracení, potom jsem se zase 2 dny snažila vydržet a potom zase znovu. Nejhorší je, že nemůže dělat nic jiného, než jen jíst. A pořád jsem se za něčím hnala, abych jí to dokázala, ale nikdy se mi to, mám pocit, nepovedlo.

Next

7 pádů HD: Vlastina Svátková (1. 12. 2015, Malostranská beseda)

Vlastina svatkova

V době, kdy rozhovor vyjde, budou za námi vánoční svátky i silvestrovské oslavy. Místo toho jsem mu pořád dokazovala, že opravdu nelžu, s nikým nejsem a dávala mobil k televizi, aby byl v klidu. A po tom týdnu jsem se postavila, oblékla jsem si kalhoty a oni mi spadly na zem, jak jsem během toho týdne extrémně zhubla. A sama Blesku potvrdila, že je mezi nimi již všechno v pořádku. Že mám spíš pracovat sama na sobě a mít sama sebe ráda, než dokazovat ostatním, že za něco stojím. Ta pomoc sama sobě šla přes ty knížky.

Next